Nowe projekty, nowe sukcesy, kolejni zadowoleni klienci czyli podsumowanie pierwszego półrocza 2020 roku

 

 

Mimo, iż był to trudny czas dla nas wszystkich, nasi pracownicy dołożyli wszelkich starań, by firma Trimar przez cały czas działała normalnie, zapewniając  ciągłość dostaw produktów oraz  normalne działanie serwisu przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Dzięki temu, możemy pochwalić się zakończeniem kilku nowych realizacji:

 

  1. Instalacja systemu parkingowego SP307 na terenie Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie

 

 

  1. Instalacja systemu parkingowego SP307 w obrębie inwestycji pn. MetroPoint położonej w Warszawie przy ul. Grzybowska 85 C

System składający się z wjazdu oraz wyjazdu na parkingu biurowca działający poprzez obsługę kart zbliżeniowych oraz identyfikacji tablic rejestracyjnych LPR, dodatkowo zainstalowane interkomy umożliwiające kontakt z obsługą w recepcji.

 

 

  1. Montaż systemu parkingowego SP307 na terenie hotelu Holiday Inn Express - Warszawa, Postępu 15a

System wjazdu oraz wyjazdu na parking hotelu działający poprzez obsługę biletów. Dodatkowo system połączono z niezależnym system kontroli dostępu.

 

 

 

 

 

 

  1. Instalacja systemu parkingowego SP207 PLUS na terenie Szkoły "AZYMUT" Fundacji STERNIK w Pruszkowie

System wjazdu i wyjazdu na parking dla klientów zarówno rotacyjnych jak i abonamentowych. Wyposażony w kasę automatyczną przyjmującą oprócz bilonu i banknotów również płatności kartami zbliżeniowymi w technologii PayPass. Na obiekcie zainstalowano również dodatkowy przejazd na część wewnętrzną dla użytkowników abonamentowych.