piątek, 20 sierpień 2021 11:56

Z przyjemnością informujemy, że w ramach wsparcia przekazaliśmy jeden z naszych samochodów firmowych na cele Fundacji Psi Dworek.

wtorek, 25 sierpień 2020 12:47

 

 

Mimo, iż był to trudny czas dla nas wszystkich, nasi pracownicy dołożyli wszelkich starań, by firma Trimar przez cały czas działała normalnie, zapewniając  ciągłość dostaw produktów oraz  normalne działanie serwisu przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Dzięki temu, możemy pochwalić się zakończeniem kilku nowych realizacji:

 

czwartek, 07 maj 2020 08:15

 

 

Jako lider systemów parkingowych w Polsce, a także ich producent, czujemy się zobowiązani do ciągłego udoskonalania naszych produktów, by liczba zadowolonych kontrahentów i użytkowników naszych systemów parkingowych stale rosła.

W związku z powyższym, z przyjemnością informujemy, iż  wielomiesięczne prace rozwojowe naszego Działu Technicznego zaowocowały pojawieniem się nowości w naszej ofercie.

czwartek, 25 lipiec 2019 09:35

Co nowego w firmie Trimar?

Od kilku lat Firma Trimar dynamicznie się rozwija, czego efektem jest coraz większe grono zadowolonych klientów.

Na naszej stronie na bieżąco prezentujemy kolejne listy referencyjne, które otrzymujemy od kontrahentów po zakończonym realizacjach.

poniedziałek, 30 lipiec 2018 11:55

Z największą przyjemnością informujemy, że Firma Trimar zakwalifikowała się do konkursu Dobry Wzór 2018.

Na początek kilka słów o samym konkursie.

Organizatorem konkursu od 25 lat jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Jest to konkurs niezależny i wiarygodny, za którym nie stoi żaden komercyjny sponsor - wspierany jest przez najważniejsze instytucje publiczne w kraju oraz media ogólnopolskie i branżowe. Patronat Honorowy i nagrodę specjalną Wzór Roku przyznaje co roku minister odpowiedzialny za gospodarkę.

Jest to najbardziej prestiżowy konkurs na polskim rynku nagradzający dobrze zaprojektowane produkty.

 

piątek, 16 marzec 2018 08:44

Firma TRIMAR jako lider systemów parkingowych oraz systemów kontroli dostępu osób istnieje na rynku nieprzerwalnie od ponad 25 lat.

Możemy się poszczycić najdłuższą listą referencyjną z najbardziej prestiżowymi obiektami w kraju. Posiadamy specjalną ofertę dla obiektów biurowych, szpitalnych, konferencyjnych, hotelowych, ponieważ jako producent systemu mamy możliwość elastycznego dostosowania funkcjonalności  systemu do specyfiki parkingu.

Tak też było w przypadku naszej najnowszej realizacji – systemu parkingowego na terenie Parkingu P&R w Poznaniu, który został otwarty w drugiej połowie stycznia 2018.

Na potrzeby realizacji, system ten został zintegrowany z Poznańską Elektroniczną Kartą Aglomeracyjną, dzięki czemu posiadacze karty PEKA z aktywnym biletem okresowym mogą wjeżdżać na parking za darmo.

poniedziałek, 17 lipiec 2017 10:01

System Parkingowy Trimar SP 307 w kolejnych warszawskich hotelach:

Best Western Felix oraz The Westin Warsaw

Hotel The Westin Warsaw jest doskonale usytuowany w biznesowym centrum Warszawy, kilka kroków od Pałacu Kultury i Nauki a nasz system idealnie komponuje się z jego  nowoczesna architekturą. Jednak to nie wygląd sprzętu jest głównym atutem systemu SP 307, liczy się jego wnętrze – czyli software. Będąc producentem systemu, mamy możliwość dopasowania funkcjonalności do potrzeb inwestora lub użytkownika.

 

środa, 10 maj 2017 09:55

Podróżując po Polsce coraz częściej mogą Państwo stać się użytkownikami naszego Systemu Parkingowego. Z miesiąca na miesiąc, na Mapie realizacji (zamieszczonej na naszej stronie w zakładce „Galeria Realizacji”), przybywają kolejne punkty wskazujące montaż systemu SP-307.

 W 2016 roku firma Trimar  zainstalowała kolejne systemy parkingowe na szeregu nowych obiektach. Są wśród nich galerie handlowe, hotele, obiekty rekreacyjne jak również  parkingi przy lotniskach.

wtorek, 06 grudzień 2016 08:54

Z roku na rok wzrasta zapotrzebowanie na parkingi. Inwestorzy coraz chętniej decydują się na montaż systemu parkingowego na swoim obiekcie, ponieważ podnosi to jego prestiż, a parking dzięki temu staje się dobrze zorganizowany i przyjazny dla użytkownika.

Kwestia systemu  parkingowego to także jeden z najistotniejszych, choć często niedocenianych przez inwestorów, aspektów budowy nowego obiektu hotelowego, handlowo-usługowego czy też biurowego. Warto przeprowadzić konsultacje z producentem systemów parkingowych już na etapie projektowania obiektu, ponieważ pozwala to zoptymalizować funkcjonalność parkingu - tak z punktu widzenia jego użytkowników, jak i przychodów, które parking będzie generował.

Kierowcy chętnie zostawiają swoje pojazdy na zamkniętych płatnych parkingach zyskując  komfort parkowania, bezpieczeństwo i oszczędność czasu.

Na rynku prosperuje wielu producentów systemów parkingowych, którzy prześcigają się w coraz to nowocześniejszych funkcjonalnościach. Jak wśród wielu ofert wybrać system parkingowy odpowiedni dla danego obiektu? Na to pytanie udzielili odpowiedzi  specjaliści firmy TRIMAR, tworząc listę najważniejszych aspektów.

wtorek, 12 styczeń 2016 11:32

Miło nam pochwalić się, że nasz nowy produkt jakim jest System Parkingowy TRIMAR SP307 cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Dzięki temu, końcówka roku była dla Trimaru bardzo pracowita. Cały zespół dokładał wszelkich starań by sprostać wyzwaniu jakie postawili przed nami nasi klienci, a mianowicie, by zrealizować cztery duże instalacje systemów parkingowych w różnych miastach na terenie Polski w tak krótkim czasie.

Kontakt z firmą TRIMAR

Biuro handlowe:
ul. Marymoncka 34
01-813 Warszawa
(teren AWF)

tel./fax:
+48 22 869-99-29
+48 22 869-99-33
adres e-mail: info@trimar.com.pl
 
Dane firmy:
TRIMAR Systemy Parkingowe Sp.Zo.o. Sp.K.
ul. Szaniawskiego 4
01-542 Warszawa
NIP: 118-00-30-249