Rok 2016

Rok 2016

Podróżując po Polsce coraz częściej mogą Państwo stać się użytkownikami naszego Systemu Parkingowego. Z miesiąca na miesiąc, na Mapie realizacji (zamieszczonej na naszej stronie w zakładce „Galeria Realizacji”), przybywają kolejne punkty wskazujące montaż systemu SP-307.

 W 2016 roku firma Trimar  zainstalowała kolejne systemy parkingowe na szeregu nowych obiektach. Są wśród nich galerie handlowe, hotele, obiekty rekreacyjne jak również  parkingi przy lotniskach.

Poniżej przedstawiamy pełną listę naszych nowych realizacji:

  • START PARKING –  Montaż systemu parkingowego SP-307 na dwóch parkingach przy lotniskach:  WARSZAWA-OKĘCIE  oraz KATOWICE-PYRZOWICE

Start Parking - Okęcie, Warszawa

                                       Start Parking - Okęcie, Warszawa

Mając  na uwadze specyficzne działanie nowoczesnego parkingu przy lotnisku, który umożliwia użytkownikom zakup biletów parkingowych za pośrednictwem serwisu internetowego, dostosowaliśmy nasze urządzenia do współpracy z platformą zakupową oferowaną przez właściciela parkingu. Na dwóch wjazdach na teren parkingu zainstalowane są terminale z dystrybutorem biletów wydające bilety klientom rotacyjnym oraz  terminale odczytujące vouchery w postaci kodów kreskowych, które otrzymują użytkownicy korzystający z internetowej platformy zakupowej.

 

  • BASEN  „MUSZELKA” – KOŁOBRZEG oraz AQUA PARK „WESOLANDIA” – WARSZAWA-WESOŁA

Basen Muszelka - Kołobrzeg

                                              Basen Muszelka - Kołobrzeg

Nasz nowy system parkingowy SP-307 pojawił się na kolejnych obiektach rekreacyjnych. Wypoczywając w Kołobrzegu, mogą Państwo użytkować nasz system podczas odwiedzin basenu „Muszelka”.  Jest to już nasza druga instalacja w Kołobrzegu. Przy okazji  warto wspomnieć, że jego poprzednik - system  SP-207- został zamontowany na terenie ARKA MEDICAL SPA i funkcjonuje tam po dziś dzień.

Natomiast Aqua Park Wesolandia to nowoczesny Park Wodny o wyjątkowym klimacie z  wieloma atrakcjami mieszczący się w Warszawie-Wesołej. Na Obiekcie Wesolandia, na życzenie klienta, po raz pierwszy został zainstalowany offline-owy system parkingowy. Dodatkowo nasz system odczytu kart parkingowych został zintegrowany z systemem Aquaparku dzięki czemu karta wjazdu na parking otwiera także szafki ubraniowe zainstalowane na obiekcie.

 

  • Port WILKASY – rozbudowa

Tak jak informowaliśmy we wcześniejszym artykule opisującym prace w Wilkasach, się dokończyliśmyrozbudowę kontroli parkowania. Obok szlabanów, które montowaliśmy w zeszłym roku, zostały zamontowane nasze terminale dopełniające kontrolę wjazdów i wyjazdów  na terenie Portu w Wilkasach.

  Wilkasy

                                                        Wilkasy

 

  • GALERIA GRODOVA – GRODZISK MAZOWIECKI oraz GALERIA GONDOLA – LEGIONOWO

Miło nam poinformować, iż korzystając z parkingu podziemnego w  nowopowstałych galeriach handlowych w Legionowie oraz z Grodzisku Mazowieckim będą  Państwo użytkownikami  naszego systemu parkingowego SP-307.

  Galeria Grodova - Legionowo

                                                             Galeria Grodova - Grodzisk Mazowiecki

  Galeria Gondola - Legionowo

                                                                   Galeria Gondola - Legionowo

System parkingowy zainstalowany w Legionowie jest dodatkowo rozbudowany o System rozpoznawania tablic rejestracyjnych LPR.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami technicznymi tego systemu, które znajda Państwo na naszej stronie w zakładce „Oferta” lub klikają w poniższy link:

https://trimar.com.pl/images/System-rozpoznawania-tablic-LPR_25_01_2017.pdf

                                                                                          

  •          RCKiK – HAJNÓWKA   

Opłaty za parkowanie na terenie oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Hajnówce można regulować za pośrednictwem Automatycznej Kasy Parkingowej APM-307. To kolejny punkt na mapie Polski, gdzie został zamontowany nasz system parkingowy.

                            

                                                                      

                               REZYDENCJA WARSZAWSKA – PIASTÓW

 

                Miło nam także poinformować,  że system parkingowy SP-307 funkcjonuje również w samym centrum Piastowa, na terenie luksusowego obiektu jakim jest Rezydencja Warszawska.

                                                                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •           ATLAS ARENA – ŁÓDŹ

 

Atlas Arena - Łódź

                                             Atlas Arena - Łódź

Atlas Arena jest jedną z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce. Jak na tak prestiżowy obiekt przystało, system parkingowy również jest z najwyższej półki. Zainstalowany system jest rozbudowany o zaawansowany system rozpoznawania tablic rejestracyjnych, interfejs dający możliwość dynamicznej zmiany taryf podczas eventów,  a także jest zintegrowany z web serwisową platformą zakupową operatora parkingu.

 W automatach kasowych na obszarze parkingu zainstalowano moduły odczytu kart umożliwiające przedłużanie abonamentów bez potrzeby zgłaszania się do Biura Obsługi Parkingu.

 

  • DOM KULTURY KADR – WARSZAWA

Dom Kultury Kadr to nowoczesna warszawska instytucja edukacyjno-kulturalna, która w 2016 roku przeszła szereg zmian, m.in. na terenie placówki został zamontowany system parkingowy Trimar SP-307. Niestety nie możemy się jeszcze przedstawić zdjęć z realizacji, ponieważ prace budowlane na obiekcie nadal trwają. W drugim kwartale 2017 roku obiekt zostanie oddany do użytkowania w nowej odsłonie, wtedy na pewno zamieścimy fotorelację na naszej stronie.

Przy okazji zachęcamy do obejrzenia naszej galerii umieszczonej na stronie. Znajdą w niej Państwo zarówno zdjęcia z najnowszych realizacji jak i te z poprzednich lat.

                                             

https://trimar.com.pl/realizacje

 

Kontakt z firmą TRIMAR

Biuro handlowe:
ul. Marymoncka 34
01-813 Warszawa
(teren AWF)

tel./fax:
+48 22 869-99-29
+48 22 869-99-33
adres e-mail: info@trimar.com.pl
 
Dane firmy:
TRIMAR Systemy Parkingowe Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Szaniawskiego 4
01-542 Warszawa
NIP: 118-00-30-249